У Новий рік з новим помічником: 5 причин купити мінітрактор

На новий рік навіть фермери хочуть отримати подарунки. Але подарунки не звичайні, а корисні для сільського господарства. Такі, як наприклад, сільськогосподарська техніка. Ця стаття присвячена питанню причин покупки мінітрактора.

На сьогоднішній день значна частина сільськогосподарської продукції виробляється приватними і невеликими фермерськими господарствами. Необхідність повноцінної і в той же час економічної механізації широкого спектру сільськогосподарських робіт ініціювала високий попит на малолітражну тракторну техніку.

У вітчизняному варіанті - це машини бюджетного класу, що поєднують в своїх характеристиках помірну вартість і малозатратне зміст з оптимальними тяговими властивостями, універсальністю, сумісністю з продуктивними навісними і причіпними агрегатами.

ТАК НАВІЩО ПОТРІБЕН мінітрактор?

мінітрактор

Якщо розібратися, то мінітрактор - це звичайний трактор, тільки в зменшених розмірах. Потужність у нього менше, ніж у повнорозмірною моделі, однак це не робить роботу на ньому менш зручною.

Для підвищення цього самого зручності на міні-трактори додатково можна придбати різного роду обладнання.

Деякі інші технічні характеристики також відрізняються від свого повного побратима. Давайте розберемося, навіщо потрібен саме мінітрактор, чому його варто купувати в наступному році.

По-перше, мінітрактор потрібен для виконання сільськогосподарських та інших видів робіт (іншими - будівельними, ЖКГ, збиральними, залежить від навісного обладнання).

По-друге, габарити минитрактора порадують тим, що він малий, тобто зберігати його легко, та й обслуговувати теж.

мінітрактор

Третій фактор - ціна. Логічно припустити, що мінітрактор коштує дешевше повноцінного, проте вартість ніяк негативно не позначається на зручності у використанні. Навпаки, в деяких випадках мінітрактор буде дуже зручний на деяких ділянках.

Четверта причина - зручність. Прохідність минитрактора поліпшена за рахунок зменшення ваги і на маленьких ділянках з буграми цей транспорт буде відчувати себе комфортно.

П'ята причина - великий асортимент. Існує кілька великих виробників мінітракторів, у кожного з яких є десятки моделей, рекомендую подивитись круті моделі на цьому сайті. Крім цього вони випускають ще й навісне обладнання, що підходить не тільки для своїх, але і для інших мінітракторів.

Наверх